O mnie

Jestem Szymon i mam 26 lat. Jestem osobą niepełnosprawną, jednak nie to jest tematyką bloga.
Blog jest o moich pasjach. Podróżach, gotowaniu oraz testowaniu dobrego jedzenia. Jeśli interesujesz się zdrowym żywieniem, a przy okazji lubisz zjeść dobrze, słodko, ale też w granicach zdrowego rozsądku, lepiej nie mogłeś trafić. 

Dlaczego Super Niepełnosprawny?
Super Niepełnosprawnymi określa się osoby, które pomimo przeciwności losu nie poddają się i robią różne, czasami szalone i ekstremalne rzeczy. Słyszałem o takich, którzy pilotują szybowce, latają na paralotni czy skaczą ze spadochronem. Moje życie nie jest aż tak ekstremalne, jednak staram się, by było ciekawe. W końcu mamy je tylko jedno i to od nas zależy jak je przeżyjemy!
Super Niepełnosprawność to przede wszystkim pasja. Pasja do podróży, dlatego odwiedziłem już 6 państw i nie zamierzam na tym poprzestać. Pasja do sportu, dlatego w 2014 roku łącząc ją z tą podróżniczą, odwiedziłem Londyn i byłem na meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Pasja do jedzenia, bo uwielbiam jeść dobre rzeczy, zarówno te słone jak i (najbardziej) słodkie. Jestem fanem dobrej czekolady i uwielbiam ja w każdej postaci.
Moja prywatna definicja SuperNiepełnosprawności to również odwaga. Byłem odważny, kiedy w 2009 roku wybrałem się w podróż do Grecji, pierwszy raz lecąc samolotem, chociaż wiele osób mi to odradzało. Byłem odważny, gdy „chodziłem” na mecze piłkarskie, chociaż podobno na stadionach jest niebezpiecznie oraz kiedy zakładałem własną firmę. Jestem odważny teraz, gdy otworzyłem tego bloga i będę dzielił się z Wami moimi prywatnymi, czasem kontrowersyjnymi przemyśleniami.
Na moim blogu znajdziesz przepisy na desery i śniadania. Czasami będę też podawał wartości odżywcze oraz zawartość cukru, ponieważ uważam że kontrolowanie dziennie spożytej ilości cukru ma ogromny wpływ na poziom naszej energii, koncentrację i ogólne samopoczucie.
Moje dania będą proste, ponieważ sam z racji swoich ograniczeń nie jestem w stanie zrobić wiele, dlatego będę podawał takie przepisy, z których każdy jest w stanie przyrządzić coś pysznego.
Nie będzie to jednak blog tylko kulinarny. Co jakiś czas będą pojawiały się też moje wspomnienia z różnego rodzaju wyjazdów oraz inne lifestyle’owe tematy.
Co jakiś czas będę starał się także poruszać poważniejsze kwestie, związane z podejściem do życia i motywacją.

Od momentu kiedy ukończyłem próg dorosłości i skończyłem z błogim dzieciństwem, chciałem zarabiać. Nigdy nie interesowało mnie tylko i wyłącznie pobieranie renty, z której owszem, mógłbym się utrzymać, ale nie dałbym rady zrobić nic więcej. Poza tym, moje ambicje sięgały o wiele wyżej, niż by spędzić życie grając w gry komputerowe. Marzyłem by zostać biznesmenem.

Zajmuje się biznesem internetowym od 2010 roku. Od tego czasu prowadziłem wiele stron o różnej tematyce. W 2013 roku założyłem firmę reklamową, którą sprofilowałem na rynki zagraniczne. Pozyskując cenne i wartościowe kontakty z całego świata udało mi się odnieść sukces. Uzyskałem niezależność finansową i nareszcie mogłem pozwolić sobie na to co jest moją pasją – zacząłem podróżować.
Zwiedzając kilka krajów zdobyłem cenne doświadczenie oraz fantastyczne wspomnienia. Długoletnie doświadczenie w biznesie pomaga dobierać odpowiednie rozwiązania dla innych, którzy również chcą zarabiać w internecie.
Jeżeli chciałbyś, bym pomógł również Tobie – skontaktuj się ze mną.

Copywriting

Od zawsze lubiłem pisać i cechowało mnie tzw. lekkie pióro. Od 2018 roku postanowiłem dodać do zakresu moich usług również profesjonalne teksty pisane pod konkretne zamówienie.

Zawsze stawiałem na jakość i długofalową współpracę z moimi klientami. Moje specjalizacje to styl życia, kuchnia i podróże, o czym zresztą możesz przekonać się czytając tego bloga. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą – napisz do mnie.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top