Nowy Rok, nowy blog

Ten rymowany tytuł nie jest przypadkowy. Od tego miesiąca (a właściwie roku) blog zmienia charakter. Nie będzie już blogiem kulinarnym, chociaż możliwe, że od czasu do czasu dodam jakiś przepis, bądź pochwalę się wyjątkowo udanym wypiekiem.

Od tej pory jednak będzie to blog motywacyjny, skierowany również do osób niepełnosprawnych. Wszak tytuł bloga nie jest przypadkowy i tworząc go, miałem na uwadze, by kiedyś stał się on swego rodzaju inspiracją dla innych. Już teraz wiem, że zagląda tu sporo osób z niepełnosprawnościami, dlatego tym bardziej cieszę się, że od dziś tematyka będzie skierowana również do nich.

Wpisy będę starał się dodawać bardzo regularnie. To element ćwiczeń silnej woli, które sobie narzucam. Każdy z nas ma jakieś noworoczne postanowienia – ważne, by praktykować je przez czas dłuższy niż tydzień, a najlepiej do momentu, w którym staną się one naszym nawykiem. Nawyki to bowiem te czynności, które wykonujemy z automatu, nie zastanawiając się nad nimi. Warto więc ustalić sobie stałe godziny na jakiś nawyk i pilnować ich aż do chwili, kiedy „wejdą nam w krew”.

Na dzisiaj to tyle motywacyjnych mądrości. Będzie więcej. Obiecuję.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top